Check up

Check up yılda bir düzenli olarak yapılması tavsiye edilen genel sağlık kontrolüdür. Check-up programlarının ağırlıklı kısmını laboratuvar testleri oluşturduğundan testlerin neticeleneceği laboratuvarın güvenilir olması çok önemlidir. Sağlıklı kişilerin genel sağlık durumlarının araştırılması ve olası hastalıkların erken tespiti için yılda bir defa check-up yapılması tavsiye edilmektedir. Zahmetsiz ve düşük ücretlerle yaptırılacak check-up ile hastalıklar erken tespit edildiğinde tedavisi çok daha kısa sürede ve uygun fiyatlarla sağlanabilir. Unutulmalıdır ki her hastalıkta erken teşhis ve tedavi kişinin yaşam konforunu ve süresini uzatacaktır.

Check-up yapılmasının amaçlarından bir diğeri de çevresel faktörlerin etkilerinin minimuma indirilmesini sağlamaktır. Yaş ilerledikçe daha bir önem arz eden erken teşhis özellikle sigaranın, çevre kirliliğinin ve beslenilen hormonlu gıdaların vücutta bıraktığı etkilerin tespit edilmesinde check-up yaptırmanın önemini artırmaktadır.

Check-up için örneklerin en az 10-12 saat açlıkla sabah saatlerinde verilmesi gerekmektedir. Seçeceğiniz check-up paketine göre yapılacak testler değişiklik gösterebilir. Sizler için dört ayrı check-up listesi oluşturduk. Uygun bulduğunuz check-up paketine dilediğiniz testi ekletip çıkartılmasını talep edebilirsiniz.

Tahlilsepeti check-up paketleri

Tahlilsepeti olarak sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar neticesinde sizlere hızlı, güvenilir ve hesaplı sonuçların ulaşmasında yardımcı oluyoruz. İsterseniz yaptıracağınız check-up sonuçlarını doktor yorumunu ekleterek sizlere ulaştırabiliriz.